UMĚLÝ KÁMEN - IMITACE KAMENE 

Umělý kámen tzv. imitace přírodních skal, je vysoce odborná činnost, pracující s obrazotvorností umělce. Jde o speciální technologii, při níž lidská ruka dokáže vytvořit naprosto cokoliv, pro bližší informace doporučuji osobní jednání.

Jediný dodavatel materiálů pro tuto technologii je výhradně firma MC Bauchemie s.r.o., která má již přes 50 let zkušeností. Tento speciální stříkaný materiál OXAL splňuje normy EU a je ekologicky a zdravotně nezávadný. Má maximální trvanlivost a splňuje požadavky na odolnost vůči vnitřním i venkovním vlivům. Stejně tak je tomu i u barev a pigmentů, které se na povrch následně nanášejí. 

Pro špičkovou práci potřebujete i špičkové umělce, a proto spolupracujme s takovými jmény jako jsou např. Martin Ježek, Martin Ládr atd.. Bez nadsázky jde o MISTRY - KOUZELNÍKY a patří k nejlepším současným sochařům ve svém oboru. Zkušenosti získané z dlouholetého působení v zahraničí, kde se podílel na výstavbě významných projektů pro ZOO, AKVAPARKŮ, FILMOVÝCH KULIS, či soukromé investory.

Níže malá ukázka.